SİPARİŞ İPTALİ

Herhangi bir nedenle siparişinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir mazeret beyan etmeniz gerekmez.
İptal işleminin yapılabilmesi için ürünlerin kargoya verilmemiş olması gerekir. Kargoya teslim edilmiş ürünlerde ancak iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 

İptal işlemi için;

  1. Hafta içi günlerde saat 14:00’dan önce verilen siparişlerde aynı gün saat 14:00’a kadar.
  2. Hafta içi günlerde saat 14:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün saat 12:00’a kadar.
  3. Hafta sonu ve tatil günlerde verilen siparişlerde tatili takip eden ilk mesai gününde saat:12:00a kadar tarafımıza mail veya telefon yoluyla ulaşmanız yeterli olacaktır.

SİPARİŞ HATALARI

  1. Kargo’dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz.
  2. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.
  3. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız.
  4. Kargonuzu teslim aldıktan sonra fark edilen hasarlı ürünlerde 2 saat içerisinde tarafımızca bildirmeniz durumunda gereken yapılacaktır.

İADE ŞARTLARI

Sitemizde satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

İade süresi kaç gün?
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
. Ürünün faturası,
. İade formu,
. 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ancak bazı kategorilerimizde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir.

Ödemenin iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Bazı doğal sağlık ürünlerinin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmemektedir.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bu sayfadaki ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü Güven duyduğunuz bir Kargo firması ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.
 

Hangi ürünler iade alınır?

Ürünün orijinalliği, hijyenikliği ve tekrar satılabilirliğinin korunması gerekmektedir. Bu nedenle herhangi bir şekilde ürün ambalajı hasarlı ürünleri, ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş ve benzeri durumlarda ürünleri iade alamamaktayız.
Ürünün iadesi durumunda sizden ricamız ürünü iade nedeninizi bize belirtmenizdir.
 

Ücret İade Süreçleri?

İade talep edilen siparişler süreç onaylandığında ve ürünler depomuza ulaştığında 3 iş günü içerisinde iade edilecektir.

ÖNEMLİ NOT: Kapıda ödeme siparişlerinizde hizmet bedeli İADE EDİLMEMEKTEDİR.

Epiosse.com

BALAT MAH. CAMCI ÇEŞMESİ YOKUŞU SOK. NO:35/1 FATİH – İSTANBUL Tel : 0536 228 48 24
E-Mail : hello@epiosse.com